Kontakt
Jeśli masz pytanie, wyślij do nas wiadomość wypełniając poniższy formularz.

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Sklep spożywczo-przemysłowy Aldona Wójcik z siedzibą w Ciechanowicach 82, 58-410 Marciszów, NIP: 614-106-52-17, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych, i w sprawie swobodnego przepływu takich danych w celu, i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane za pomocą formularza na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) w/w Rozporządzenia. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy po zakończeniu korespondencji lub do czasu cofnięcia niniejszej zgody. Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również o przysługującym mi prawie do wniesienia skargi do UODO. Zgoda ma charakter dobrowolny, jednak jej nieudzielenie spowoduje niemożność odpowiedzi na przesłane zapytanie.

* pola wymagane
Sending

logo_kontakt

Od marca 2013 roku dzierżawca Kolorowych Jeziorek, Pan Wiesław Wójcik  odpowiada za utrzymanie porządku na terenie parkingu oraz na terenie ścieżki edukacyjno-rekreacyjnej wokół Jeziorek. Rozbudowuje infrastrukturę turystyczną (trasa turystyczna, odbudowa wieży widokowej na szczycie Wielkiej Kopy - planowana data oddania do użytku zwiedzającym to ok. 2018/19 rok).

Zarządca terenu czynnie promuje Kolorowe Jeziorka na krajowych targach/eventach turystycznych, w mediach branżowych i lokalnych. Kolorowe Jeziorka są również aktywnie reklamowane w sieci, poprzez kampanie informacyjne oraz czynną obecność w mediach społecznościowych.

W lipcu 2015 roku została uruchomiona nowa witryna internetowa. Z racji coraz większego zainteresowania turystów, nie tylko z Dolnego Śląska, ale także z dalszych rejonów Polski, dla większej Państwa wygody, nowa strona została dostosowana do urządzeń mobilnych, takich jak tablet czy smartfon. Dzięki temu możecie Państwo w każdym momencie nas odwiedzić.

 

Zarządca terenu


Wiesław Wójcik

Ciechanowice 82

58-410 Marciszów

  kontakt@kolorowe-jeziorka.pl

Przewodnik górski Sudecki


Mateusz Wernicki

+ 48 502-510-258

  mwernicki86@gmail.com

SOCIAL MEDIA


   Facebook

   Instagram

Wypożyczalnia rowerów


Active Silesia Mateusz Wernicki

 + 48 502-510-258

  mwernicki86@gmail.com

Przewodnik Sudecki


Licencja PTTK

Stanisław Wańczyk

 + 48 600-017-968

Nordic Walking


Instruktor PZN

 + 48 883-302-055

Zapraszamy na parking Kolorowych Jeziorek

Dla Państwa wygody zapraszamy na pięć strzeżonych i monitorowanych parkingów przynależących do Kolorowych Jeziorek. Najwyżej położony parking znajduje się zaraz przy wejściu na teren Kolorowych Jeziorek obok strefy wypoczynkowej. Aby się na niego dostać, należy dojechać drogą do samego końca. W przypadku braku wolnych miejsc nasz miły parkingowy poinformuje Państwa, gdzie blisko i bezpiecznie zostawić auto.

Więcej informacji o miejscach postojowych dostępnych na podstronie: Centrum Parkingowe.